Central-Serbia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

212.200.163.181.27102


4 posters

    njami

    njami
    njami
    Novi clan
    Novi clan


    Posts : 7
    Join date : 2009-03-12
    Age : 38
    Location : Novi Sad

    njami Empty njami

    Post by njami Thu Mar 12, 2009 12:08 pm

    Haha... evo i mene, ovo inace nikad nisam ni sanjao da cu raditi!
    Zovem se Milos, inace sam iz Leskovca, CS sam poceo igrati u prvom srednje bila je to 1.4 verzija koja je cini mi se jako kratko trajala! Smile
    I tako kroz citavu srednju i prve dve godine faksa sam pikao aktivno CS isao na sve moguce turnire, CPL, WCG, G3 i jos puno turnira kojima ili se ne secam imena ili nisu ni imali ime... igrao sa poprilicno svim nakboljim klanovima iz srbije, stari G (guild), GCV, IGS, NN (Krusevljani, nisam siguran da su NN), brutalni (NS), posle sa KGB, VF, fullproof, unity, 4gl (na poslednjem WCGu)!!! Smile
    Klan mi se u tim dobrim vremenima zvao LoC (LamelaClan, naselje u Leskovcu gde zivim)! Smile
    Trenutno imam klan mFg (do juce nisam znao sta to znaci, mother Fucking gangstass, smesno ali nisam ja smisljao ime) sa kojim igram preko neta, iskreno nismo nista posebno ali se i dalje igra, pod nista posebno mislim, samo pikamo malo, nismo isli ni na jedan turnir igramo zajedno mozda nedelju dve! Smile
    Stvarno ne znam sta bih ves jos interesovalo ali ako postoji nesto slobodno pitajte!

    I da posto sam X puta bio banovan na ovom serveru(skoro uvek kad promenim nick) od sad se upisujem samo njami tako da bi bilo OK da zapamtite i da ne banujete, haha! Smile

    Nemam pojma sto sam sve ovo kucao ali OK... nema veze! Smile
    veliki pozdrav svima!!!
    tyler
    tyler
    Administrator
    Administrator


    Posts : 67
    Join date : 2009-03-03

    njami Empty Re: njami

    Post by tyler Thu Mar 12, 2009 1:46 pm

    poz.....i dobro dosao ti nama.....xD....
    Mr_De@th
    Mr_De@th
    Moderator
    Moderator


    Posts : 102
    Join date : 2009-03-04
    Age : 32

    njami Empty Re: njami

    Post by Mr_De@th Thu Mar 12, 2009 4:49 pm

    dobro nam dosao, ako budes imao bas dosta problema sa banovanjem uvek mozemo da se dogovorimo oko imuniteta ili tako nesto Wink .. imas sekciju za primedbe pa mozes tamo ostaviti post ako budes imao vecih problema .. pozz Wink
    njami
    njami
    Novi clan
    Novi clan


    Posts : 7
    Join date : 2009-03-12
    Age : 38
    Location : Novi Sad

    njami Empty Re: njami

    Post by njami Thu Mar 12, 2009 5:45 pm

    Video sam... np a i sad sam frend sa Sarketom pa kad me neko banuje ja malo ugnjavim njega...! Smile
    sarke
    sarke
    CS Admin
    CS Admin


    Posts : 167
    Join date : 2009-03-05

    njami Empty Re: njami

    Post by sarke Mon Mar 16, 2009 3:11 pm

    Pozzz and WELCOME ! Smile
    njami
    njami
    Novi clan
    Novi clan


    Posts : 7
    Join date : 2009-03-12
    Age : 38
    Location : Novi Sad

    njami Empty Re: njami

    Post by njami Tue Mar 17, 2009 2:38 pm

    Haha... definitivno je doslo do zabune... igrao sa naci igrao protiv... Smile
    Nisam igrao za te klanove nego protiv njih... neke sam pobedjivao a neke ne, a i verovatno i necu! Smile

    Sponsored content


    njami Empty Re: njami

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » njami

      Current date/time is Wed May 08, 2024 6:23 pm